Türkçe Türkçe | ()
Mevcut Diller
Mevcut parabirimleri EUR (€)
  
here menu
  
  

Web sitesi Kullanım Kılavuzu:

Bu siteyi daha önce hiç kullanmamış olanlar veya bir ev sahibinden direk olarak ev kiralamak isteyen kiracıların siteyi kullanmalarına yönelik kılavuzdur.

Aradığınız evin bulunması:

Ana sayfada yer alan arama motorundan ev kiralamak istediğiniz bölge, şehri yazarak arama yapabilirsiniz. Aynı sayfada yer alan gelişmiş arama seçeneğinden evin özelliklerine göre ayrıntılı arama yapabilirsiniz.

Ev sahibi ile iletişim:

Seçtiğiniz eve ait ayrıntılar ve konaklama bölümünde eve ait tüm özellikleri, google haritası üzerindeki konumunu, evin hangi tarihlerde uygun olduğunu göreceksiniz. Aynı sayfada dolduracağınız talep bilgilerini gönder tuşu ile ev sahibine ulaştırabileceksiniz. Bu bölümde ev sahibine ev ile ilgili her türlü sorunuzu da sorabilirsiniz.

Bu yolla ilettiğiniz talebiniz ev sahibine elektronik posta yoluyla ulaşacaktır, kendisinin 48 saat içinde size geri dönmesi beklenmektedir. Bu süre içinde herhangi bir geri dönüş alamazsanız ev sahibine telefon ile ulaşmanız önerilir, bu yolla da sonuç alamazsanız kendisine telefon ile ulaşmanız önerilir.

Ev kiralama:

Ev sahibinden talebiniz ile ilgili yanıt aldıktan sonra evin kiralama koşulları ile ilgili ekstra sorularınızı elektronik posta yoluyla iletebilirsiniz. Bazı ev sahiplerinin kiralama bedelinin %10-50 arasında depozito alma istekleri olabilecektir. Bu depozito kiracının evi teslimi sırasında evde herhangi bir masrafa yol açan hasar yok ise geri ödenecektir. Eğer rezervasyondan vazgeçilirse önceden ödenmiş olan depozitonun geri verilmeyeceği bilinmelidir. Tüm bu koşulların her bir ev için farklılık gösterebileceği düşünülerek evin rezerve edilmesi anında ev sahibi ile karşılıklı görüşülerek kesinleştirilmesi önerilir.

Eve ulaşılması:

Lütfen yolculuk öncesinde kiraladığınız evin kesin adresini ve ulaşım seçenekleri ile ilgili tüm bilgileri ev sahibinden alınız. Ev sahibi ya da bir temsilcisi eve varışınız esnasında sizi bekleyecek ve anahtar teslimi yapacaktır. Bu esnada evin ücretini nakit ödemeniz beklenmektedir. Bu nedenle seyahatiniz öncesi varış tarihiniz, varış saatiniz için ev sahibinden kesin teyid alınız. Seyahatiniz öncesinde ev sahibinin telefonunu kaydetmeniz önerilir.

Evin Tanıtımı:

Evde sizi karşılayan ev sahibi ya da temsilcisi evdeki cihazlar ile ilgili kullanım bilgilerini verecektir. Kendisine her türlü soruyu yöneltebilirsiniz. Aynı zamanda kendisi ile evi geri teslim edeceğiniz günü ve saatini mutlaka görüşünüz.

Tatilin Keyfini Çıkarın:

Biz yılardır birçok kişinin keyifli ve huzurlu bir tatil yapabilmesi için kolaylıklar sağlamaktayız, kullanacağınız bu pratik web sitesi yoluyla umarız sizde eğlenceli bir tatil yapma şansını yakalayacaksınız.

www.tatilkiraliklari.com